E-Mail Okuyarak Para Kazanmak İstermisiniz

İnternetten para kazanmak isteyenler için çeşitli yollar bulunmaktadır. Evinizden belli vakitlerde mail okuyarak para kazanmak ise içlerinde en kolay olanı diyebiliriz. Her gün mail adreslerimize onlarca mail geliyor  bunlardan bize para kazandıracak olan mailleri okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak için hotmail, gmail. mynet  gibi bir mail adresi alarak mail okumaya başlayabiliriz.

Örneğin günde 5 dolar veren 5 adet mail okuduğumuzda 5*5=25 dolar. Bunu aylık olarak hesaplarsak 25*30=750 dolar

Bu kazanç okuyacağınız mail sayısına ve okuduğunuz mailin size verdiği rakama göre artacaktır.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Bilgi ve Tecrübeye Gerek Yoktur.

Kazancımız Ne Kadar Olur?

Günlük okuyacağınız e-mail sayısını kendiniz belirleyerek ayıracağınız süre kadar para kazanabilirsiniz. Okuyacağınız e-posta sayısında hiçbir limit yoktur.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kazancınız 25 doları geçtiğinde paranız hesabınıza aktarılır.

Bütün ödemeleri Paypal ve Alertpay ile direk hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca isteyenler çek ile de ödemelerini alabilirler.

Okuyacağınız her mail için ödeme garantiniz vardır.

Mail Okuma Süresi Ne Kadar?

Her e-posta için bir izleme süresi vardır. Bu genelde 1 dakika ile 5 dakika arası değişebiliyor ve kazanacağınız rakam ise buna göre değişiyor.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Bu sistemi uygularken size mail firmaları verilecek ve siz bu mail firmalarına açtığınız mail hesabı ile  tümüne kayıt olup üye olacaksınız. Bunun nasıl yapıldığı ve bu ödeme yapan mail firmalarının toplanıp hazırlanmış olduğu türkçe bir e-kitap var. Okuyarak Para Kazanma Kitabı (Burada) bu kitabı bilgisayarınıza indirdiğiniz de sizde bu okuyarak para kazanma yolunu keşfetmiş olursunuz.

Kitabı  İndirmek Ve İncelemek İsteyenler Buraya Bakabilirler

ALTTA EMAİL OKUYARAK KAZANILMIŞ MİKTARLARI GÖREBİLİYORSUNUZ.

View full post on PART TİME İŞ İLANLARI