Evlere Kalem İşi Verenler


Sponsor Bağlantılar


Evde yapılacak işler kategorisinde yer alan evde kalem işi, evlere kalem işi verenler sayesinde ek gelir haline gelmiştir. Evde boş oturmak istemeyen ve eşine dstek olmak isteyen ev hanımları, evlere kalem işi veren firmalara ulaşarak para kazanıyorlar. Üstelik bu iş oldukça kolay olmakla beraber, dışarı çıkmadan yapıldığı için hem eğlenceli hem de karlı bir iştir. Firmalar kalem için gerekli olan parçaların üretimini tamamladıktan sonra montakı için elemana ihtiyaç duyuyorlar. Bunun içinde maliyeti daha aza indirmek için işi evlere veriyorlar. Bu sayede hem kendileri, hem de işi alanlar kazanmış oluyor. Evde kalem işini hangi yaşta olursanız olun kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz ekip kurarak daha fazla kalem montajı yapabilir, daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer yapmak istiyorsanız veya evlere kalem işi vermek istiyorsanız sayfanın altında yer alan yorum bölümünden ilanınızı oluşturabilirsiniz. İlanlarınızı oluştururken iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.

EVLERE KALEM İŞİ VERİLİR

Türkiye’nin her yerine kalem işi veriyoruz. Evden çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler. Sürekli çalışacak, eli hızlı, verilen işi zamanında teslim edecek olanlar başvuru yapsınlar.

KALEM İŞİ İÇİN ELEMANLAR ARANIYOR

Ankara’da faaliyet gösteren firmamıza evden çalışacak bayanlar aranıyor. Başvuru yapacak olanların sorumluluk sahibi, eli çabuk ve pratik olmaları gerekmektedir. Deneme süresi olarak 1 hafta verilecektir. İlk başta az malzeme göndererek kişi denenecektir. İşi beğenilmezse yaptığı kadarın ücreti verilip işine son verilecektir.

View full post on iş ilanları > ek iş > işkur > personel alımı