İddaa Forum ile Herkese Ek İş

2010 yılınn Aralık ayında kurulan iddaa forum sitesi KLC holding’ e ait bir iddaa formudur. Bu sıralar forum’ u hızlandırmak ve paylaşımları çoğaltmak için ücretli yazarlar aramaktadır. Herkesin katkıda bulunabileceği bu forum’ da herkese göre bir iş olacaktır. 30 Haziran 2011 tarihine kadar sürecek olan bu ücretli yazarlık için sadece Türkçe’ yi düzgün kullanıyor olmak ve sporla biraz ilgili olmak yeterlidir.

İDDAA FORUM’ A BAŞVURUDA BULUN

Kazanç Sistemi : Forum’ a buraya tıklayarak üye olun ve ardından forumda 150 adetlik bir yazı geçmişi oluşturun. Ardından sağ üst köşedeki Profiliniz kısmına girin. Açılan sayfada sol menüde Yeni Özel Mesaj Gönder segmesine tıklayın ve alıcı kısmına iddaa yazın. Ardından başlık kısmına yeni part time iş başvurusu yazın, mesaj gövdesine ise isim, soyisin ve mail adresiniz yazın yollayın.

Size 7-8 saat içinde size kabul edildiğinize dair iddaa kullanıcısından mesaj gelecektir (forumda). Bu mesaj geldikten sonra yazdığınız içerik başına 0.10 TL kazanç elde edeceksiniz. Yanlız dikkat etmeniz gereken tek nokta yazdığınız yazılar 50 kelimeden oluşmalı.

Yazacağınız yazılar kesinlikle kopyala & yapıştır olmamalı. Yani herhangi bir gazeteden yada siteden aldığınız yazıyı direkt olarak koymayın, çünkü kabul edilmez. Bunun yerine o yazıyı kendi cümlelerinizle yeniden yazın. Bunu sistemleri otomatik olarak kontrol eder ve internette yer alan tüm siteleri 24 saatte bir tarar (copy space yazılımı ile tarar). Eğer kopya içerik yazmışsanız ödeme almanız sıkıntıya düşer.

Bu iş ile şuanda part time iş üzerinden başvuruda bulunan tam 22 arkadaşımız iş sahibi oldu. Ortalama olarak günde 250 yazı girerek günde 25 TL kazanç elde ediyorlar. Sizde  zaman kaybetmeden katılın. 5 ay boyunca ayda 750 TL gibi ek bir gelir ile maddi sıkıntılarınızı giderin. (Ödemeleriniz KLC holding güvencesindedir.)

View full post on Part Time İş İlanları