Kursa Gitmeden Evde Hızlı İngilizce Öğrenmek

İngilizce bir Dünya dili olarak bilindiği için bir çok kişinin öğrenmeye en hevesli olduğu dildir. Bir çok ülke de geçerli bir dil haline gelen İngilizce özellik ile son yıllar da büyük bir ilgi görmüştür. İngilizce öğrenmek bir çok kişinin hayali olmasına karşın yine bir çok kişi tarafından bir türlü adım atılamayan bir alan haline gelmiştir. Bunun nedeni çeşitli sebepler ile açıklanabilir. İngilizcenin farklı bir alan olması insanları korkutmakta aynı zaman da çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişen motivasyon eksikliği sebebi ile büyük bir heves sonucu başlanılan öğrenme aşaması kısa süre içerisin de bırakılmaktadır. Bu durum kişilerin İngilizce öğrenmesini zorlaştırmaktadır. Aynı zaman da İngilizce öğrenmek amaçlı piyasaya sürülen kaynaklar kişilere ilk seviye için fazla ağır gelerek öğrenme isteğini yok etmektedir.

KURSA GİTMEDEN NASIL İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRİM?

CTT English adlı bir firma bu konu da insanlara yol gösterecek bir çalışmanın ürünü olan kaynakları 2005 yılın da tam olarak 2,5 yıllık bir çalışmanın ardından piyasaya sürmüştür. Bu kaynaklar diğer kaynaklara göre insanların motivasyonunu yükselterek çok daha eğlenceli ve hızlı bir çalışma temposuna girmelerini sağlamaktadır. CTT yani renkli öğrenme tekniği olarak da anımsayabileceğimiz bu teknik insanların dikkatini çekmiştir. Ayrıca bu yöntem kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenler için çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

CTT tekniği sayesin de öğrenim aşaması bir hayli kolaylaştırılıyor. Bunun en önemli nedeni ise İngilizce olan kelimelerin ana dilimiz kadar kolay bir şekle sokulması ve ayrıca kelimelerin tek tek renklendirme yöntemi sayesin de çok daha eğlenceli bir hal almasını sağlamaktadır. Bu renklendirme yöntemi kelimelerin anlamlarını öğrenme aşamasın da çok büyük kolaylıklar sağlayarak kelime anlamlarını öğrenmek için gereken vakit kaybını çok kısa bir süreye indirgemektedir.  1500 kelime gibi geniş bir kelime haznesine sahip olan CTT eğitim seti 12 kitap ve 6 adet dvd den meydana gelmektedir.

CTT eğitim seti diğer İngilizce kaynaklarına göre çok kısa bir süre de pratik İngilizcenin temellerini atarak zaman içerisinde de geliştirmenizi sağlayacaktır. İngilizceden korkan ve ev de öğrenileceğine ihtimal vermeyen bir çok kişinin zaman içerisin de vazgeçemediği bir eğitim seti haline geleceğinden hiç şüpheniz olmasın.

CTT TURBO İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ İNDİR.

Buradaki turbo ingilizce set ile evinizde pratik ve hızlı bir şekilde ingilizce öğreneceksiniz. CTT metodu sayesinde orta seviye İngilizceyi, pratik bir yöntemle üstelik sadece 120 saatte öğrenebileceksiniz.

View full post on PART TİME İŞ İLANLARI