Satış Uzmanı / Gezlong Bilişim İletişim Seyahat Pazarlama Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

Gezlong Bilişim İletişim Seyahat Pazarlama Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. Genel Bilgiler:

Şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışındaki önde gelen otel ve seyahat acenteleriyle satış ortaklıklarını geliştirecek ve güçlendirecek Satış Uzmanı aramaktadır. Gezlong, genel merkezi Levent, İstanbul’da bulunan ve ana iş alanı ayrıcalıklı hizmet ve içerik sağlamak olan girişim sermayesi ile kurulmuş bir internet şirketidir. Gezlong yatırımcıları arasında Silikon Vadisi’nde, Türkiye’de ve Dünya’nın geri kalan ülkelerinde başarılı girişimlere yatırım yapan ünlü internet ve seyahat duayenleri yer almaktadır. ODTU, Boğaziçi ve Bilkent Üniversiteleri mezunlarından oluşan kurucu ekip, Facebook, Inc. gibi Silikon Vadisi’nden doğan şirketlerde tecrübesi olan bir Stanford Üniversitesi MBA mezunu tarafından yönetilmektedir. Gezlong, dinamik, işbirlikçi ve teknoloji odaklı bir şirket olup kendi tarzı, tecrübesi ve motivasyonu ile şirkete katkı sağlayacak takım arkadaşları aramaktadır. Bu pozisyon için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, bir sonraki internet devriminde yer alma şansını kaçırmayın!

Sorumluluklar:

Satış Uzmanı, yurtiçi ve yurtdışında bulunan seçkin otel ve seyahat acenteleriyle satış ortaklıklarını geliştirecek, güçlendirecek ve sürdürecektir. Satış Uzmanı, oteller ve seyahat acenteleri ile kuracağı güçlü ilişkiler aracılığıyla iş ortaklarının sadakatini arttırarak ve Gezlong’u sektördeki rakiplerinden ayrıştırarak, şirket içinde önemli bir role sahip olacaktır.
• Ürün ve hizmet sözleşmelerinin müzakeresinin gerçekleştirilmesi
• Satış ve kar hedeflerinin tutturulması ya da aşılması
• Ürün hedefleri, kâr marjı ve gelir gibi değerleri içeren pazar öngörülerinin oluşturulması
• Pazarlama ve tüketici içgörüsüyle satış işleyişinin yaratılması
• Şirketin tamamıyla koordinasyonun sağlanıp, pazarlamanın, müşteri hizmetlerinin ve web sitesinin iyileştirilmesine katkı sağlanması
• Yeni çözüm ortakları bulup iletişime geçilmesi
• Satış portföyünün ve raporlanmasının takip edilmesi ve yönetilmesi
View full post on Bilgi Kariyer Merkezi