Teknove’ye Serbest(Freelance) İş Arayan Tekrar-Yazar (reWriter) Aranıyor!

Bilim, Teknoloji, Web Tasarım konularında günde bir tekrar yazım yapılmış konu ekleyecek editör aranıyor. Her gün vereceğimiz konularda ki haber ve ya yazılardan bir tanesini baştan sona eşanlamlı kelimeler ile değiştirilmiş içerikler ekleyecek sürekli editör aranıyor.

Web sitemizin ara yüzünün ve yazılımının değiştirilmesi ve daha profesyonel bir teknove.com için çalışmalara başlandı. Bu nedenle editörlere ihtiyacımız var.

Editörler Akşam saatine kadar içeriği eş anlamlı kelimeler ve cümlelerin yerini anlamı bozmadan değiştirerek eklemesi gerekiyor.

Öğlen 12′ye kadar içerik gönderilmezse belirttiğimiz sitelerden dikkat çekici bir haber rewrite edecek. Tekrar yazım (re-write) örneği ve dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayınız.

Dileriz ki sürekli çalışalım. Diğerleri gibi bir gün ekleyip bir gün eklememezlik, yarım yangalak içerikler, aşırı cümle bozuklukları ve imha hataları yapmaması gerekiyor.

İçerikler 200 ila 500 kelime arasında değişecek. Bazen 1000 kelimeyide bulabilir. Ücret 100 kelime başı 0,25kr’dur. Yani 400 kelime 1TL, 800 kelime 2TL.. Tamamen özgün bir yazı olmayacak tekrar yazım olacağını göz ardı etmeyin.

Ücret her hafta sonunda, biriksin derseniz her 15 günde bir gönderilecek.

Site yeni tasarım ve kodlama ile hazırlandığında tekrar yazım(rewrite) yerine tamamen özgün içeriğe geçiş yapılabilir şimdilik  tekrar yazım yeterli. Zaman zaman performansa göre 2-3 bazen 5 içerik eklemesi şeklinde editöründe zamanı varsa anlaşma yapılabilir.

İlk etapta verilecek işler çok düşük hacimli olacak. Hem siz alışacaksınız hem Teknove’ye bir anda yüklenilmemiş olacak. Zamanla işleriniz ve geliriniz artacak.

Garanti Bankası ile çalışanlar özellikle belirtsin…

İşi yaparım diyenlerin doğru bir e-mail adresi yazarak yorum belirtmesi yeterlidir…

View full post on Teknove – Teknoloji Haberleri » İş İlanları