Ücretsiz iş ilanları eklemek ve iş aramak için çok iyi bir site

Profesyonel, kaliteli ve tamamen ücretsiz yeni bir iş ilanları ve kariyer sitesi yayında!

kariyeriste.com sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt olup ilan verebilir, iş arayabilirsiniz. Bilgisayar, bilişim, eğitim, elektrik, elektronik, emlak, gayrimenkul, gıda, güvenlik, halkla ilişkiler, inşaat, mühendis, mimar, muhasebe, otomotiv ve daha pek çok konuda iş ilanı ekleyebilir ya da iş bulabilirsiniz.

Sitede iki farklı kayıt ve iki farklı ilan biçimi var. “Firma Kayıt” sayfasından eleman arayan şirketler kayıt olup “Kurumsal ilan ver” bölümünden ilanlarını verebilmektedirler. “Eleman Kayıt” sayfasından ise iş arayan adaylar kayıt olup “Bireysel ilan ver” bölümünden kendileri hakkında iş aradıklarına dair ilan verebilmektedirler.

Eskiden olduğu gibi artık kapı kapı dolaşıp iş aramanıza gerek yok. Bir kaç tıkla bilgilerinizi firmalara ulaştırabilir, özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Sizi randevuya çağırmaları an meselesi. Rahat olun ;)

Site şu anda geliştirme aşamasında fakat etkin şekilde kullanılabilir halde yayında. Mayıs 09 tarihine kadar eksikleri tamamen giderilip aktif bir şekilde alanında hizmetine devam etmesi planlanıyor.

Sitenin tasarım ve kodlaması Mustafa Uğur AKÇIL‘e, içerik editörlüğü ve yönetimi ise TEKNOVE ekibine ait.

View full post on Teknove – Teknoloji Haberleri » İş İlanları