Yeni Asır İnsan Kaynakları

Egenin ve İzmirin tartışmasız bir numaralı gazetesi olan ve güçlü bir insan kaynakları ilan sistemine sahip olan Yeni Asır İnsan Kaynaklarına ilan vermek isterseniz yeni asırın insan kaynakları sitesine girerek ücreti karşılığında ilan verebilirsiniz. Yada her gün düzenli olarak güncellenen ve yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen Yeni Asır İnsan Kaynakları sayfamız üzerinden ücretsiz olarak , kelime sınırlaması olmadan, üyelik işlemleri ile uğraşmadan kolay bir şekilde ilan verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden örnek ilan metinlerimizde olduğu gibi ilan başlığı, ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir. Aradığınız elemanı yada işi sayfamız aracılığıyla bulmanınız dileğiyle…

Ön Muhasebe Elemanı

İzmir Pınarbaşında bulunan fabrikamızın muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere asgari ticaret meslek lisesi mezunu olan, 25 yaşını aşmamış tercihen bekar bayan eleman aranmaktadır.

Sekreter Aranmaktadır

Konakta bulunan emlak ofisimizde görevlendirilmek üzere ofis içerisindeki telefon trafiğini sorunsuz şekilde yönetebilecek, çay, kahve vb. servislerde bulunabilecek 18/22 yaş aralığında bayan aranmaktadır.

View full post on YENİ ASIR İŞ İLANLARI