İş arayan Kadınlar İçin Meslek Edindirme Kursları

Şuan bir işiniz yok veya işinizden memnun değilseniz ve daha iyi imkanları olan bir işte çalışmak istiyorsanız mesleki kurslara katılarak vasıflı biri konumuna gelir, daha yüksek bir gelir elde etme imkanına kavuşursunuz.

Moda ve özelliklede  kozmetik sektörü kadınların herzaman ilgi odağı olan bir alan bunun yanında hepimiz biliyoruz ki güzel ve bakımlı olmak kadınların krizde dahi vazgeçmedikleri bir durumdur. Bu nedenle dirki kozmetik sektörü bir çok sektöre göre krizden daha az etkilenmektedir.

Kozmetik alanında güzellik uzmanlığıprofesyonel makyaj, cilt bakımı uzmanlığı, kuaförlük moda alanında ise moda tasarımı, modelistlik, bilgisayarlı stilistik, bilgisayarlı modelistlik, moda tasarımı gibi alanlarda çalışmak isteyen kadınlar için Kariyer Eğitim Kurumları tarafından 1990 yılından bugüne moda ve kozmetik alanında dünya standartlarına uygun istihdama yönelik meslek edindirme kursları veriyor. İstihdam garantili eğitimler ile kendi bünyesindeki insan kaynaklarının faaliyetleri doğrultusunda  kurslardan mezun olan kişilerin %98 oranında işe yerleştirilmesine imkan sağlıyor. Mezun olan kişiler mesleki yeterlilik ve kişisel özellikleride göz önünde bulunudurularak sektörde yer alan firmalara yönlendiriliyorlar.

Eğer moda alanında eğitim almak istiyorsanız alacağınız eğitimin süresi 1 yıl kozmetik alanında ise 2 ile 6 ay arasında değişebiliyor.

 

 

View full post on PART TİME İŞ İLANLARI