Serbest (Freelance) iş arayanlara tekrar yazım (reWrite) işi verilir

“Verilecek A4 formatında konuların kelimelerini benzer kelimelerle ve cümle yapılarını değiştirmek tekrar yazım (reWrite)dır. Piyasada sayfa başına 0,50kr ile 1tl arası fiyatlandırılmakta.”

Evinde canı sıkkın oturanlar. Hem bir sayfayı tekrardan yazıp bilgi edinip hemde para kazanabilirsiniz.

Tekrar yazım işini yapanlar çoklukla bilgisini geliştirmek isteyenlerdir. Bende zamanında doğumla ilgili 20 sayfalık bir düzenleme yapmıştım :) Doğum uzmanı gibi oldum ama pek bir işe yaramıyor henüz o ayrı :)

Neyse velhasıl kelam sayfa başına 0,50 – 1tl arası vereceğim işleri (doğum gibi ağır konular için 1,5tl’yi bulabilir) yapmak isteyenler lütfen bir yorum falan yazsın.

Unutulmamalı ki buda bir uzmanlıktır ve düzenlediğiniz yazıyı binlerce kişi okumaktadır.

Öncelikle bir örnek göndereceğim ve çalışmaya başlamak için deneme yapmamız gerekecek. Bu kısa bir sayfa yazı olacaktır.

Göndereceğim işleri iyi yapan arkadaşlarla çalışmaya sürekli devam edeceğim. Evinde bilgisayarından bize tekrar yazım işi yapabilecek. İleride yanımızda da çalışabilir. Ödemeler için bir banka hesabınız olsa iyi olur.

Çalışmada ki arkadaşlar “TEKNOVE Çalışma Grubu” adlı bir grup arkadaşla birlikte olacaktır ve zaman zaman toplantılarımız düzenlenecektir.

Saygılarımla,
Aslan Akali

View full post on Teknove – Teknoloji Haberleri » İş İlanları