Teknik Mimar / Deneyimli Web Uzmanı

Yer: İstanbul (Gebze)
URL: http://www.relephant.com.tr

Yeni açılan Gebze ofisimize, deneyimli arkadaşlar arıyoruz.

Oldukça tecrübeli bir Teknik Mimar mısınız? Bizimle iletişime geçin!

Aradıklarımız:
Yarattığımız yazılımın teknik mimarisinin sorumluluğunu üstlenebilecek birikim.

Geliştirme aşamasında yazılımcılarla beraber çalışarak yaratılan yazılımın kalitesinden sorumlu olacaksınız. Proje başlangıcında, müşterinin ihitiyaçlarını belirleyip bunları işlevsel şartlara dönüştürerek iyi bir mimarinin yaratılmasını sağlayacaksınız. Proje esnasında, kalite kontrolörü olarak hareket edip, yazlımcıları yönlendirirken ayrıca teknolojinin doğru uygulanıp uygulanmadığını değerlendireceksiniz. Tüm bu süreç zarfında ise yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız.

İstenilen Özellikler:
Belirli üniversitelerin belirli bölümlerinde okumuş veya mezun olmuş olmanızdansa, teknik zekası oldukça üst düzeyde bir teknik mimar olmanızı tercih ederiz.

-En az 5 yıl proje odaklı web yazılımı konusunda deneyim
-Üst düzey C #, ASP.NET, MS SQL Server 2000 and XML bilgisi ve tecrübesi
-Müşteri ve sonuç odaklı, analitik düşünen, iletişim becerisi yüksek ve mükemmel organizasyon kabiliyeti

Şirket Profili:
Relephant Türkiye, kullanımı kolay, yapısal olarak geniş kapsamlı kompleks web siteleri ve web bazlı uygulamalar üzerinde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz işleri; çoklu data içinden ilgili bilgiye en hızlı şekilde ulaşma üzerine dayalıdır. Öncelikle, kolay arama ve bulma dolayısıyla da dönüşüm oranının arttırılmasına odaklanmaktayız. Anahtar teslim projelerimiz de süregelmektedir. Müşterilerimizin çoğunluğu Avrupa ülkelerindendir.

Şirket Kültürü:
Dinamik, açık, hiyerarşik yapıda olmayan, yaratıcı ve sonuç odaklı bir ortamda çalışmaktayız. Yazılımlarımızı oldukça rahat bir iş ortamında yaratıyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini yönetmelerini ve bu konuda hevesli olmalarını bekliyoruz. Bununla birlikte, insiyatif kullanmanın ve kişisel katkının önemine inanıyoruz.

İlginizi Çekiyor mu?

Başvuru Şekli: Güncellenmiş özgeçmişinizi bir kapak sayfası ile kariyer@relephant.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için; +90 232 446 0557 nolu telefondan Murat Yoldas Ertugrul ile görüşebilirsiniz.

View full post on Yazılım/Teknoloji İlanları