ülker iş başvurusu

ÜLKER İŞ BAŞVURUSU, ÜLKER İŞ BAŞVURU FORMU, ÜLKER İŞ İLANLARI, ÜLKER ELEMAN İLANLARI, ÜLKER PERSONEL ALIMLARI

Ülkemizin sayılı büyük şirketlerinden olan ÜLKER bir Yıldız Holding kuruluşudur. geçmişi 1944 yılına dek uzanıyor. 20. yüzyılda kurulup güçlenen ÜLKER 21. yüzyıla da damgasını vurmuştur. Her şaytan insanın Ülker ile tanıştığı bu yıllarda A dan Z ye kadar tüm ürünleriyle halkını ve ülkesini düşünen lider kuruluş ülker toplumun her alanında, yer almaktan gurur duyuyordur. Başarı ile ödüllendirmek ve gelişim alanlarını belirlemek ÜLKER firmasının önem verdiği konuların başında gelir. Eğitim, öğretim ve fırsatları geliştiren hedefler sunmaktadır. Bireysel Ve Toplumsal gelişime katkı sağlayan organizasyonlarıyla bir sistem oluşturmuştur. Yeni yılda yaklaşık 1.500 kişiye istihtam sağlayacak iş imkanları sağlayacaktır.

ÜLKER İŞ BAŞVURUSU

Ülker şemsiyesi altında yüzlerce marka tüketiyle buluşuyor.Bisküviden çikolataya, şekerlemeden sakıza, sıvı yağdan süt ürünlerine, gazlı içecekten dondurmaya, kahveden bebek mamasına geniş bir yelpaze oluşturuyor.Ülker bünyesinde , genç, dinamik ve çağa, hıza ayak uyduracak elemanları ülker istihdam edecektir. Ülker İnsan Kaynakları depertmanında 550-600 bin işçinin cvsi bulunmaktadır. İnsan kaynaklarında yaklaşık 200 kişi çalışmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı personel alımı ile bu kişiler ilgilenmektedir. Özgeçmişler her yıl ihtiyaç hasıl olan durumlara göre inceleniyor. Planları hazırlanıyor ve bu planlar uzun süreye yayılıyor. Üst düzey yönetici ve idareci alımlarında profosyenel şirketlerden yararlanılırken, alt kademe yönetici ve işçi alımlarında internet üzerinden online başvurulardan veya gazete ilanlarından da faydalanılabiliniyor. Toplu alımlarda ise ilan merkezlerindende ayrıca yararlanılabiliniyor.

Kariyerlerini geliştirmek ve yön vermek için yöneticilere, hizmet içi eğitimler sunan, yetkinlik eğitimlerine tabii tutan Ülker firmasında çalışmak ayrıcalıklı bir durumdur.

Yıldız Holding bünyesinde ÜLKER de çalışmak isteyen her gruptan erkek, bayan elemanların Ülker iş başvuru formundan veya Yıldız Holding İş Başvuru bütonundan  iş başvurularını yapabilir.

View full post on iş ilanları