Yazitör Starter

Teşekkürler yazitör demek istiyorum öncelikle..yazitor starter ile değişik bir bakış açısı kazandım.ben zaten tahsil durumum gereği yazı yazma işindeydim diyebilirim. Ama bu kabiliyetimi ek iş olarak para kazanma fırsatına dönüştürebileceğim hiç aklıma gelmemişti.

İşte çalışırken reklamını gördüm , açıkçası ne yalan söyleyeyim güvenemedim , hani böyle iş gerçekten var mı diye ; çünkü ek  iş arama umutlarım arasında başka sektörde bir iş için depozito alıp işi vermeme gibi bir problem yaşadıktan sonra artık her şeye kuşkuyla yaklaşır oldum. Kitapınızı almadan öncede araştırdım birkaç olumsuz yorum gördüm hüsrana uğradım ; ama aklımın bir köşesinde de hala bir umut vardı ; ya gerçekse diye ; öyle ya kimisi için basit gelen benim için belki başlangıç olabilirdi.. veee nihayaet merakıma yenik düşüp kitabınızı aldım.

Her şey çok açık ve seçik anlatılmış Yazitör starter içinde adım adım uyguladım. Ama kimi yerlerde takılmadım da değil ama tam işte orda sizin desteğinize başvurdum ve hemen geri dönüş yaptınız(açık konuşayım geri dönüş yapmanızı beklemiyordum çünkü nasılsa kitabınızı satmıştınız benle niye tekrar ilgilenesiniz değil mi ama öyle olmadı). Şimdi yavaş yavaş pratik kazanıyorum , iş yerinde arada kaçamak yapıp yazı yazıyorum ,sanki her yazı benim bir bebeğim J çünkü ilgilendiğim alanda fikirlerimi özgürce dile getiriyorum ve bunu patronum için değil kendim için yapıyorum bir bakıma kendi işimin patronuyum da denebilir demi ne harika!!

Buraya kadar tamam da kitabınızdakileri uyguladım ( bu arada tekrar teşekkür etmeden geçemicem ç ünkü desteklerinizle başınızı epey bi ağrıttım) şimdi düşünüyorum da hiç aklımda yokken yazı yazarak para kazanma fikrine sahip olarak ufkum genişledi  nasıl desem yeni ibr bakış açısı kazandım peki ya daha bilmediğim neler var ne dünyalar var.ben bu fikirlerimi siz okuyucularla paylaşmak istedim ( bu cümleyi kendi sitemdede kullanıyorumda alışkanlıkJ) çünkü eğer at gözlükleriyle olumsuz yorumlara kulak assaydım şimdi hayatıma kaçamak yazılar yazarak renk gelmeyecekti.

Bu Yazitör Starter kitabı ben aldım ve memnun kaldım eğer benim gibi iş hayatında yazı yazmak bir parçanız ise bir alın deneyin derim ,çünkü öğrencilik hayatımda o kadar gereksiz şeylere o kadar saçma paralar vermişimki bu tecrübeye sahip olmak için bu kitaba verdiğim para daha anlamlı kaldı.

yazitör starter gif Yazitör Starter

yazitor

View full post on iş ilanları