YENİ ASIR İLANLAR

Manisada üretim yaptığımız baharat şirketimiz bünyesinde gıda mühendisi/teknikeri olarak istihdam edilmek üzere, ilgili bölümlerden mezun olarak gıda mühendisi ve teknikeri ünvanına hak kazanmış, tercihen labaratuar deneyimi bulunan ve gerekli analizleri yapabilecek donanıma sahip bay veya bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. İlanla ilgili detaylı bilgi almak yada başvuruda bulunmak için 0232 479 08 89 numaralı telefondan Vildan hanım ile görüşebilirsiniz.

yeniasır iş ilanları,Konfeksiyon Ustası

Denizlide yer alan 100 kişilik tekstil atölyemizde konfeksiyon ustası olarak görevlendirilmek üzere, tüm yetki kendisine ait olmak üzere sorunsuz bir şekilde üretimi yönlendirebilecek, tercihen kese ve havludan anlayan, ekibini başarı ile yönlendirebilecek, temsil yeteneğine sahip, esnek çalışma saatlerine uyumlu, 40 yaşını aşmamış bay veya bayan personel aramaktayız. Başvuralarınız için 0258 268 00 50 yada aykurtkonfeksiyon1@hotmail.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ege bölgesinin en çok ilan alan sayfası olan Yeni Asır İlanlar sayfamıza hoş geldiniz. Yeni Asır İlanlar sayfamız üzerinden ücretsiz olarak iş yada eleman arama ilanı verebilir her türlü duyuruda bulunabilirsiniz. Sayfamız üzerinden ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi eklemiş olduğunuz mesajlarınızı girmeniz yeterlidir.

View full post on YENİ ASIR İŞ İLANLARI